Producenci
Promocje
Monini Oliwa z oliwek Biała Trufla 250ml - karton
Monini Oliwa z oliwek Biała Trufla 250ml - karton

200,09 zł

Cena regularna: 212,86 zł

szt.
GOYA zielone oliwki z pastą paprykową 358ml - karton
GOYA zielone oliwki z pastą paprykową 358ml - karton

76,79 zł

Cena regularna: 81,74 zł

szt.
JOLCA Oliwki Zielone bez pestek 350g - karton
JOLCA Oliwki Zielone bez pestek 350g - karton

135,59 zł

Cena regularna: 145,25 zł

szt.
Ballester Oliwa Classic o delikatnym, słodkim smaku 500ml - karton
Ballester Oliwa Classic o delikatnym, słodkim smaku 500ml - karton

219,94 zł

Cena regularna: 239,70 zł

szt.
Hiszpańskie oliwki - JOLCA 0
Hiszpańskie oliwki - JOLCA

Ponad 50 lat temu rodzina Gutiérrez rozpoczęła swoją podróż w sektorze oliwek stołowych. Tak narodziła się marka Jolca.

To marka, która wyróżniła firmę, a także niektóre produkty, które zachwyciły podniebienia wielu konsumentów, zarówno w Hiszpanii, jak i w różnych krajach świata. Dziś w Hiszpanii, Jolca jest synonimem jakości i dobrej pracy i z jakiegoś powodu jest jedną z wiodących firm w sektorze oliwek stołowych.

Koncentrując się na dostarczaniu konsumentom produktów wysokiej jakości, działa w zakresie zakupu surowców od rolnika, przechodząc wszystkie fazy wymagane przez procesy (gotowanie i fermentacja, sortowanie, nadziewanie, pakowanie), aż do uzyskania gotowego produktu ze wszystkimi gwarancjami i certyfikatami.

Położone w pobliżu Sewilli, gdzie od stuleci rosną gaje oliwne, jej centrale produkcyjne zawsze były bardzo zbliżone do produkcji oliwek stołowych, co gwarantuje maksymalną jakość.

Ponad 20 lat temu rozpoczęła się międzynarodowa ekspansja. Obecnie produkty JOLCA są obecne w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach i rozpoznawalność marki stale rośnie.

Fabryka oliwek

Jolca uzyskuje certyfikat IFS.

Certyfikat IFS International Food Standard (International Food Standard) to międzynarodowy standard jakości i żywności oparty na ryzyku

Jednym z priorytetów Jolca jest kontynuowanie działań na rzecz doskonałości w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności, dlatego staramy się uwzględniać międzynarodowe standardy jakości w naszym procesie produkcyjnym i naszych produktach.

W 2004 roku nasza firma otrzymała certyfikat, który akredytuje ją jako zgodny z ISO 9011, a po kilku latach, w 2013 roku, w celu dalszego rozwoju, postępu i doskonalenia, rozpoczęliśmy proces certyfikacji z firmą SGS. Krajowym liderem w kontroli, weryfikacji, testowaniu i certyfikacji. Po tym procesie doskonalenia w styczniu 2014 r. Uzyskaliśmy certyfikat IFS.

Ten czas był bardzo ważny dla nas wszystkich, którzy są częścią Jolca. Ze względu na jego modernizację technologiczną, nabyliśmy bardziej innowacyjne i wyrafinowane urządzenia, aby poświadczyć niezawodność, gwarancję i ochronę dowolnego z naszych produktów, czego przykładem jest zakup sprzętu do kontroli rentgenowskiej.
Rok 2014 to dla Jolca ważny rok dla uznania społecznej odpowiedzialności konsumenta za produkcję swoich produktów.

Certyfikowane oliwki

informacje pobrane ze strony producenta.
Produkty marki JOLCA na naszej e-Hurtowni dostępne są tutaj: Hiszpańskie oliwki!

 Oliwki imprezowe

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl